


Ультрафіолетова фотокаталітична установка для басейнів Elecro Quantum Q-65 (14 м3/год. 55 Вт)
78 438 ₴
- Готово до відправки
- Код: Q-65-EU (16048)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Elecro Quantum QP-65 – ультрафіолетова установка для стерилізації води в басейнах до 65 м³. Завдяки технології Nano Crystal, знищується 99% усіх бактерій та вірусів. На відміну від дезінфекції хлором, вода після такого очищення не має запаху, смаку та не викликає подразнень.
Модель оснащена аналоговим лічильником терміну служби лампи та перемикачем скидання відпрацьованих годин, що спрощує контроль. Ідеально для професіоналів та власників басейнів, які цінують екологічність та ефективність.
- Потужність: 55 Вт
- Максимальний протік: 14 000 л/год
- Термін роботи ламп: 14 000 годин
- З'єднання: 50/63 мм
| Рекомендований об’єм басейну, м³ | До 100 |
|---|---|
| Мінімальний протік води, м³/год | 4 |
| Максимальний протік води, м³/год | 14 |
| Кількість УФ-ламп | 1 |
| Потужність однієї лампи, Вт | 55 |
| Призначення | Домашні басейни |
| Тип лампи | Лампа низького тиску з високою продуктивністю |
| Додаткові можливості | Використання в солоній воді, Фотокаталітична реакція, Лічильник часу роботи лампи |
| Доза опромінення, мДж / см² | Перевищує еквівалент 30 мДж/см² при максимальній швидкості протоки |
| Окислювальні процеси | Квантовий фотокаталітичний окислювач (PCO) та гідроксильні радикали (HO), ультрафіолетове випромінення, додаткове дозування гіпохлориту або активного кисню |
| Реакційна камера | Титан с діоксидом кремнію |
| Лічильник терміну служби лампи | Аналоговий |
| Тип підключення | Клейове |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Споживана потужність, Вт | 64 |
| Ступінь захисту | IP64 |
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 960 х 331 х 134 мм |
| Вага в упаковці, кг | 9.2 |
| Виробник | Elecro |
| Країна виробник | Велика Британія |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Elecro |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм басейну | 100 куб. м |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальний протік води, м³/год | 4 |
| Максимальний протік води, м³/год | 14 |
| Кількість УФ-ламп | 1 |
| Потужність однієї лампи, Вт | 55 |
| Призначення | Домашні басейни |
| Тип лампи | Лампа низького тиску з високою продуктивністю |
| Додаткові можливості | Використання в солоній воді, Фотокаталітична реакція, Лічильник часу роботи лампи |
| Доза опромінення, мДж / см² | Перевищує еквівалент 30 мДж/см² при максимальній швидкості протоки |
| Окислювальні процеси | Квантовий фотокаталітичний окислювач (PCO) та гідроксильні радикали (HO), ультрафіолетове випромінення, додаткове дозування гіпохлориту або активного кисню |
| Реакційна камера | Титан с діоксидом кремнію |
| Лічильник терміну служби лампи | Аналоговий |
| Тип підключення | Клейове |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Споживана потужність, Вт | 64 |
| Ступінь захисту | IP64 |
| Розмір в упаковці | 960 х 331 х 134 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 78 438 ₴


