Ультрафіолетова установка для очищення басейнів Emaux Nano Tech UV16 Standard (7 м3/год. 16 Вт)
11 567 ₴
- Готово до відправки
- Код: 88 049 015 (21239)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ультрафіолетова установка Emaux Nano Tech UV16 Standard – унікальна система екологічної дезинфекції та стерилізації води, для SPA і басейнів до 15 м³. Принцип роботи установки заснований на взаємодії UV-C променів з довжиною хвилі 253.7 нм. Така довжина хвилі є потужним бактерицидним засобом. Вона дезактивує ДНК мікроорганізмів, знищуючи їх здатність розмножуватися і викликати хвороби. Дезінфікована вода не має стороннього запаху і присмаку, не дратує очі й не викликає алергічних реакцій.
- Потужність: 16 Вт
- Максимальний протік: 7 000 л/год
- Термін роботи ламп: 9 000 годин
- З'єднання: 50/63 мм
| Рекомендований об’єм басейну, м³ | До 50 |
|---|---|
| Максимальний протік води, м³/год | 7 |
| Кількість УФ-ламп | 1 |
| Потужність однієї лампи, Вт | 16 |
| Призначення | Домашні басейни |
| Тип лампи | Лампа низького тиску з високою продуктивністю |
| Доза опромінення, мДж / см² | Перевищує еквівалент 30 мДж/см² при максимальній швидкості протоки |
| Окислювальні процеси | Ультрафіолетове опромінення |
| Реакційна камера | Сталь AISI 316 |
| Лічильник терміну служби лампи | Ні |
| Тип підключення | Клейове |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Споживана потужність, Вт | 20 |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Монтаж | Настінна та підлогова установка |
| Комплектація |
|
| Розмір в упаковці | 570 х 354 х 122 мм |
| Вага в упаковці, кг | 4.9 |
| Виробник | Emaux |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм басейну | 50 куб. м |
| Напруга | 220 В |
| Максимальний протік води, м³/год | 7 |
| Кількість УФ-ламп | 1 |
| Потужність однієї лампи, Вт | 16 |
| Призначення | Домашні басейни |
| Тип лампи | Лампа низького тиску з високою продуктивністю |
| Доза опромінення, мДж / см² | Перевищує еквівалент 30 мДж/см² при максимальній швидкості протоки |
| Окислювальні процеси | Ультрафіолетове опромінення |
| Реакційна камера | Сталь AISI 316 |
| Лічильник терміну служби лампи | Ні |
| Тип підключення | Клейове |
| Максимальний робочий тиск, бар | 3 |
| Споживана потужність, Вт | 20 |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Монтаж | Настінна та підлогова установка |
| Розмір в упаковці | 570 х 354 х 122 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 567 ₴


